Flash Cross 13 - Под весёлым Роджером (30 серпня 2008р.)

опис ǀ  регламент ǀ  команди ǀ  результати ǀ  фото ǀ  місце старту

Список команд

Зареєстровані команди (65)

реєс. № назва гравець 1 гравець 2 залік
2 31rus vitek
Демченко Виктор Владимирович
mcnic
Шатов Максим Николаевич
ЧЧ
4 "4 4еловека" VOVA K
Колисниченко Владимир Михайлович
калЯн
Платонов Николай Анатолиевич
ЧЧ
5 Карнавала не будет murzilka
Работягова Маргарита Сергеевна
Maximum_GT
Федоров Максим Сергеевич
ЧЖ(ЖЖ)
6 Rainbow tonic
Зуев Артем Сергеевич
Vero
Теселкина Виктория Александровна
ЧЖ(ЖЖ)
7 Кака бычно Kashtan
Наумова София Романовна
stdima
Старченко Дмитрий Юрьевич
ЧЖ(ЖЖ)
8 Hunters Nubaseg
Костырко Роман Александрович
Valk
Жук Валентин Сергеевич
ЧЧ
9 аЦЦкие белки Lesta
Котлярова Лидия Юрьевна
Nastya
Манухина Анастасия Валериевна
ЧЖ(ЖЖ)
11 KORSARS Хвича@
Вакуленко Антон Валерьевич
SHELEST83
Митрохин Денис Валерьевич
ЧЧ
12 Seek4Victory царев
Царев Игорь Николаевич
Zhek@
Стародубов Евгений Игоревич
ЧЧ
13 Странники MaximuS
Кайгородов Максим Игоревич
Phantom
Шевченко Сергей Евгеньевич
ЧЧ
14 HotWheels LanaS
Чистякова Светлана Владимировна
Nik
Чистяков Никита Алексеевич
ЧЖ(ЖЖ)
15 Солнечный ветер Steve
Ульяненков Евгений Владимирович
Snake
Буняев Сергей Александрович
ЧЧ
16 На абордаж !!! igor-k
Кочет Игорь Анатольевич
Kati
Квасникова Екатерина Евгеньевна
ЧЖ(ЖЖ)
17 Будьмо! БудьмоС
Христич Сергей Петрович
БудьмоО
Белая Ольга Николаевна
ЧЖ(ЖЖ)
18 Амбивалентность Злой Бонифаций
Иннокентий Степаныч Петров
TwistЯ
Никипелов Алексей Юрьевич
ЧЧ
19 WaVe NoiSe Роман NRG
Лысков Роман Витальевич
JUNIOR
Цяпа Роман Ярославович
ЧЧ
20 Надувной Мангал TuMoXa
Шатилло Артём Валерьевич
Trafer
Панченко Олег Николаевич
ЧЧ
21 4х4 Taya
Афанасьева Татьяна Николаевна
Forcas
Лях Андрей Николаевич
ЧЖ(ЖЖ)
22 Жжёный латекс Scroodge
Таранцов Андрей Петрович
begemot
Бойко Максим Сергеевич
ЧЧ
23 Halogen psvic
Буханцов Вячеслав Алексеевич
AVK
Коваль Алексей Васильевич
ЧЧ
24 NS southset
Гаврылюк Юрий Романович
kassandras
Чекмасов Сергей Анатольевич
ЧЧ
25 ISO azar
Зарецкий Андрей Александрович
Frankie
Зарецкая Ольга Сергеевна
ЧЖ(ЖЖ)
26 не гони energy
Петруша Антон Александрович
S
Пазюра Сергей Александрович
ЧЧ
27 Gone in the rain alexei.drozdov
Дроздов Алексей Сергеевич
Yevgen
Тубальцев Евгений Владимирович
ЧЧ
28 Ива́н Фёдорович Крузенште́рн mixer
Кучмий Алексей Игоревич
say
Свиридов Александр Юрьевич
ЧЧ
29 pingwins kovalskiy
Юхно Виктор Сергеевич
skipper
Бут Артем Николаевич
ЧЧ
30 Равшан и Джамшуд Janny_m
Минакова Евгения Александровна
omm
Дубинский Роман Игоревич
ЧЖ(ЖЖ)
31 Креведки Polina
Еварницкая Полина Олеговна
Vik
Горельшева Виктория Григорьевна
ЧЖ(ЖЖ)
32 Крейзи Кукумберы korkija
Еварницкий Андрей Андреевич
Extremka
Любенко Вероника Игоревна
ЧЖ(ЖЖ)
34 По азимуту DOK
Демидов Всеволод Игоревич
Тима
Коворотный Тимофей Леонидович
ЧЧ
35 Кинопарк Zin
Зинченко Сергей Валентинович
Skala
Скалецкая Елена Александровна
ЧЖ(ЖЖ)
36 шарики за ролики root
Якименко Игорь Александрович
Aleks
Якименко Александр Григорьевич
ЧЧ
37 Завтрак пирата yuran
Егупов Юрий Вячеславович
yanka
Блашевич Яна Александровна
ЧЖ(ЖЖ)
38 18:42 BearOff
Якубовский Дмитрий Викторович
Kate
Якубовская Екатерина Юрьевна
ЧЖ(ЖЖ)
39 Ацкие Улитки KirillSid
Сидорчук Кирилл Михайлович
Yaros
Дергунов Ярослав Юрьевич
ЧЧ
40 Max&Ko KoTangens
Кочнева Татьяна Анатольевна
evtya
Евтефеев Максим Петрович
ЧЖ(ЖЖ)
41 Кактус Katerrin
Пенина Екатерина Васильевна
Denya
Полторацкий Денис Юрьевич
ЧЖ(ЖЖ)
42 ноябрь ann_bat
Батурина Анна Андреевна
Nataliia
Пустовая Наталья Александровна
ЧЖ(ЖЖ)
43 ЛяВино GOша
Сухотин Евгений Валентинович
junta
Кривко Андрей Анатольевич
ЧЧ
44 Какая разница Fox
Доля Евгений Александрович
Вовик
Шпетный Владимир Анатольевич
ЧЧ
45 WDG Flame
Золочевский Валентин Вячеславович
A1V22
Вовченко Антон Юрьевич
ЧЧ
46 На север Младён
Младенов Павел Леонидович
Белый_Сокол
Листопад Дмитрий Александрович
ЧЧ
48 ks Zmeyy
Денисенко Максим Валериевич
deniss
Усенко Денис Николаевич
ЧЧ
49 e.d.e.m. _UG
Сальников Евгений Александрович
Coolfire
Моргун Юрий Дмитриевич
ЧЧ
50 Toblerone snoop58
Носич Андрей Александрович
DaSHkiN
Носич Дарья Станиславовна
ЧЖ(ЖЖ)
51 OZone ADL
Лаптев Дмитрий Алексеевич
Дусик
Шестопал Андрей Владимирович
ЧЧ
52 Swing AVT
Тихомиров Анатолий Витальевич
awl
Шило Елена Викторовна
ЧЖ(ЖЖ)
53 WormRide Pasha_A
Ассуиров Павел Дмитриевич
zalst
Залозный Станислав Александрович
ЧЧ
54 УЛЫБАЙТЕСЬ helga
Чебераха Ольга Анатольевна
andralex
Григорьев Андрей Александрович
ЧЖ(ЖЖ)
55 ХЗ tesla
Хохленков Николай Николаевич
evgeny
Нестеров Евгений Юрьевич
ЧЧ
56 Altair-mix Inga
Королева Елена Викторовна
ATolm
Толмачев Александр Евгеньевич
ЧЖ(ЖЖ)
57 ХрустальныЙ Веник ШураМе
Мороз Екатерина Владимировна
ser
Калиниченко Сергей Юрьевич
ЧЖ(ЖЖ)
58 SBSY SB
Белогуб Александр Витальевич
SY
Епифанов Сергей Валериевич
ЧЧ
59 e=mc2 vegas
Десятников Вадим Александрович
purguru
Десятникова Мария Александровна
ЧЖ(ЖЖ)
60 Гринлайт Lehas
Корнилов Алексей Игоревич
sweet_pink
Коваленко Евгения Николаевна
ЧЖ(ЖЖ)
61 Саша и Сирожа Stariy
Старков Сергей Михайлович
San-ok
Нестерцов Александр Геннадиевич
ЧЧ
62 Mustang Zeus
Бевз Владимир Михайлович
Wild_Bober
Коровин Дмитрий Валерьевич
ЧЧ
63 И-де-Я? Moran
Сидоренко Александр Алксандрович
west
Вовк Владислав Иванович
ЧЧ
64 Авантюра (Белгород) Airrunner
Шмайлова Елена Анатольевна
tanchik33
Черкашина Татьяна Александровна
ЧЖ(ЖЖ)
65 Rock The Bushes DX
Хребтов Дмитрий Николаевич
Lichkaty A.
Личкатый Александр Евгеньевич
ЧЧ
66 Боброе утро av
Вараксин Андрей Михайлович
Iri
Омельченко Ирина Владиславовна
ЧЖ(ЖЖ)
67 Самокруты Dihanie
Кучугура Андрей Викторович
wiZZard
Щиров Николай Викторович
ЧЧ
68 ЗлюкиБобры Ksat
Олексенко Андрей Игоревич
chak
Чайка Александр Дмитриевич
ЧЧ
70 Тысяча чертей Kot-Krot
Ефименко Константин Александрович
Ksy
Деянкова Оксана Владимировна
ЧЖ(ЖЖ)
71 им. Пронена! seva_
Чвалюк Сергей Александрович
shishoid
Шишкин Сергей Александрович
ЧЧ

Команди, які чекають реєстрації (10)

№ п/п назва гравець 1 гравець 2 залік
1 ElTrueno veka
Курочкина Вероника Алексеевна
Dr.Venom
Чернега Денис Вадимович
ЧЖ(ЖЖ)
2 L word nasonova
Насонова Марина Сергеевна
yadrovai
Ядрова Инна Игоривна
ЧЖ(ЖЖ)
3 215 в Тентуре Vivern
Ольга Викторовна Кузьменко
ANT
Алексей Викторович Кузьменко
ЧЖ(ЖЖ)
4 Корсары DieZ
Штырляев Алексей Игоревич
mafiozi
Лубко Александр Анатольевич
ЧЧ
5 Арсениды winney
Пунегов Станислав Юрьевич
-=GRACE=-
Рябоконь Анна Алексеевна
ЧЖ(ЖЖ)
6 Модно жить в Харькове! Legolas
Гонтаренко Андрей Олегович
doZer
Новожилов Виктор Олегович
ЧЧ
7 Балденыши Dada
Гусева Дарья Владимировна
Disell
Гусев Владимир Александрович
ЧЖ(ЖЖ)
8 LosICH Pedal Kruting Team VAsiLicH
Феняк Сергей Васильевич
NikoLaicH
Григоренко Сергей Николаевич
ЧЧ
9 Вжик! Super_nova
Новоселова Ольга Ивановна
К750
Гуров Алексей Михайлович
ЧЖ(ЖЖ)
10 Втулка dixon_che
Радченко Алексей Владимирович
Lehant
Семченко Алексей Сергеевич
ЧЧ
 
Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов. Каталог webplus.info