Flash Cross 25 - Дремучие сказки (2 серпня 2014р.)

опис ǀ  регламент ǀ  команди ǀ  результати ǀ  фото ǀ  переміщення команд ǀ місце старту

Список команд

Зареєстровані команди (49)

реєс. № назва гравець 1 гравець 2 залік
Ведьмаки (7 часов)
1 Черепажко на колесах temenb
Темченко Алексей Анатольевич
O!gen
Слынько Евгений Анатолиевич
ЧЧ
2 Брати Балалаєшнікови Dion
Литвиненко Дмитро Петрович
yura12
Ильченко Юрий Владимирович
ЧЧ
3 Братья Green Veshtal
Пасичник Виталий Андреевич
Olejan
Колтунов Олег Николаевич
ЧЧ
5 Не смеши мои педали, почеши мне колесо g.amlet
Андреев Андрей Николаевич
Elenka
Андреева Елена Андреева
ЧЖ(ЖЖ)
6 Кощей и Бармалей montes
Угринович Сергей Сергеевич
Daniel
Угринович Данила Сергеевич
ЧЧ
7 Чудесный Тандем 4udo
Артемасова Ольга Анатольевна
Demetra
Демушкина Татьяна Борисовна
ЧЖ(ЖЖ)
8 По азимуту DOK
Демидов Всеволод Игоревич
Olya
Пацекула Ольга Геннадьевна
ЧЖ(ЖЖ)
9 Кеп&Товстун Tovstun
Дегтярьов Iгор Олександрович
Кэп
Крамаренко Виктор Юрьевич
ЧЧ
10 Ядра чистый изумруд Гаврики
Добриловский Михаил Александрович
Victoria
Добриловская Виктория Юрьевна
ЧЖ(ЖЖ)
11 МухOморXXL PuzoXR
Гладковский Олег Николаевич
amindomao
Левин Александр Аркадьевич
ЧЧ
12 Дандем stasalpin
Глушко Станислав Сергеевич
trek
Нырка Ярослав Витальевич
ЧЧ
13 Генератор невероятностей Pumka
Зайцева Татьяна Михайловна
@sia
Рашевская Татьяна Николаевна
ЧЖ(ЖЖ)
14 которой нет у других Crabman
Янковой Евгений Сергеевич
Traphic
Белоусов Владимир Станиславович
ЧЧ
15 Scottrek light Andrey
Литвин Андрей Владимирович
Svetik
Кобзева Светлана Ивановна
ЧЖ(ЖЖ)
16 хлопці з бандерштату vetal_sh
Шумеев Виталий Васильевич
lesha_sh
Шумеев Алексей Витальевич
ЧЧ
17 Мы гребём Merle
Кондуфоров Александр Евгеньевич
che3
Чеботарев Андрей Вадимович
ЧЧ
18 Боброе утро av
Вараксин Андрей Михайлович
Iri
Омельченко Ирина Владиславовна
ЧЖ(ЖЖ)
19 Две интеллигентные сказочницы снимут терем с wi-fi Yoka
Ильченко Алена Викторовна
Karamelka
Тур Елена Анатольевна
ЧЖ(ЖЖ)
20 26-дюймовочки Privlekatya
Медяник Екатерина Сергеевна
Steelist
Стадник Вячеслав Анатольевич
ЧЖ(ЖЖ)
21 НИИЧаво Lumenty
Филь Юлия Дмитриевна
DragonFly
Умницына Зоя Владимировна
ЧЖ(ЖЖ)
22 молния :) asya_a
Колбасицкая Анастасия Александровна
Sergiorio
Мерзленко Сергей Сергеевич
ЧЖ(ЖЖ)
23 KoMoDo san4oys
Неживов Александр Валерьевич
Konfit
Неживов Константин Валерьевич
ЧЧ
24 Mr & Ms Smith natasha
Коваль Наталья Владимировна
AVK
Коваль Алексей Васильевич
ЧЖ(ЖЖ)
25 колобок irisha_miaw
Коломиец Ирина Владимировна
iggant
Колодий Антон Геннадьевич
ЧЖ(ЖЖ)
26 Ла-ла-ла-ла! Элвор
Воронин Алексей Владимирович
Splinter
Гребеник Арташес Гагикович
ЧЧ
27 Палки в колеса leha2000
Орищенко Алексей Николаевич
Avanguard
Егу Алекс Вячесл
ЧЧ
28 Recom recom
Шкавро Сергей Юрьевич
Natshk
Шкавро Наталья Николаевна
ЧЖ(ЖЖ)
29 Бешеные псы avenger
Замаруев Дмитрий Владимирович
Lazy
Замаруев Владимир Васильевич
ЧЧ
30 Два колеса и чудеса kosjakk
Кудин Константин Александрович
Юс_
Леонтюк Юрий Герасимович
ЧЧ
31 Опунций Katerrin
Пенина Екатерина Васильевна
Denya
Полторацкий Денис Юрьевич
ЧЖ(ЖЖ)
32 Лукоморские мухоморы 088
Гриневич Александр Леонидович
dpismennyi
Письменный Денис Дмитриевич
ЧЧ
33 Ошиблись сказкой garbuzyonok
Гарбуз Ольга Михайловна
Drema
Руднева Юлия Александровна
ЧЖ(ЖЖ)
34 HamsterS pinta
Поникаровская Наталия Андреевна
luckeer
Федоринин Андрей Владимирович
ЧЖ(ЖЖ)
35 юкюсаа unxxam
Семенов Александр Александрович
xenya
Юрченко Оксана Юрьевна
ЧЖ(ЖЖ)
36 нежданчик zuzik
Шандрук Юлия Александровна
mak sim
Киселев Максим Викторович
ЧЖ(ЖЖ)
37 Смешарики Scroodge
Таранцов Андрей Петрович
begemot
Бойко Максим Сергеевич
ЧЧ
Нечисть (12 часов)
87 Эль Чупакабра Supervisor
Кобзарь Юрий Владимирович
Faust
Христенко Николай Николаевич
ЧЧ
88 Hardrock danrepen
Репин Даниил Игоревич
agafon
Гапон Василий Евгеньевич
ЧЧ
89 Ежевика Ковтун
Ковтун Евгений Сергеевич
Vika
Моргун Виктория Анатольевна
ЧЖ(ЖЖ)
90 ЕМ _UG
Сальников Евгений Александрович
Zmeyy
Денисенко Максим Валериевич
ЧЧ
91 Кривая рулевая Vanyashka
Царенко Иван Владимирович
DeniZZ
Царенко Денис Александрович
ЧЧ
92 Комарикусы awl
Шило Елена Викторовна
KoTangens
Кочнева Татьяна Анатольевна
ЧЖ(ЖЖ)
93 Гравицапа в заколесье winney
Пунегов Станислав Юрьевич
Odina
Федосеева Арина Леонидовна
ЧЖ(ЖЖ)
94 Хатуль Мадан junta
Кривко Андрей Анатольевич
vk
Коренев Владимир Юрьевич
ЧЧ
95 В некотором царстве Кира
Лялько Кирилл Андреевич
vikont
Костылев Виктор Анатольевич
ЧЧ
96 wolf pack west
Вовк Владислав Иванович
Compasss
Данилов Александр Владимирович
ЧЧ
97 Первый раз - в длинный класс) Phantom
Шевченко Сергей Евгеньевич
zvezdo4ka
Сапожникова Наталия Александровна
ЧЖ(ЖЖ)
98 Андерсен и Роулинг mrVnuk
Внуков Олександр Вадимович
helga
Чебераха Ольга Анатольевна
ЧЖ(ЖЖ)
99 26x29 mnn
Мінько Микола Миколайович
regedi
Біликов Михайло Вікторович
ЧЧ
 
Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов. Каталог webplus.info