FC-35. Люблю тільки тебе... (26 вересня 2020р.)

опис ǀ  регламент ǀ  команди ǀ  результати ǀ  фото ǀ  переміщення команд ǀ місце старту

Регламент

Генеральний спонсор:

Nix Solutions

Спонсори та Партнери:

Квест-комната Внутри Рок Паб Стена
Debosh Nails

КОРОТКА КОРОНАВІРУСНА ДЕКЛАРАЦІЯ

 

Коронавірус  це як релігія: можна вірити, можна не вірити, але обрядів слід дотримуватись.

 

 

1. ПРОГРАМА, ТЕРМІНИ, МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ.

 

1.1 Вело-фото-квест (далі «Змагання») буде проводитись у Харківській області. Уся важлива інформація, наприклад точні координати місця збору, схема проїзду, розклад руху приміських поїздів тощо, буде розміщена на сторінці Змагань у розділі «Місце старту» 23 вересня о 23:59.

 

1.2 Змагання будуть проводитися у двох класах короткому й довгому. Поділ на класи базується на досвіді учасників: короткий аматори, довгий досвідчені учасники. Контрольний час для короткого класу 6 годин, для довгого 10 годин.

 

1.3 У межах кожного класу виділяються два окремі заліки: «ЧЧ» (чоловічі команди), «ЧЖ (ЖЖ)» (команди, до складу яких входять жінки).

 

1.4 Програма Змагань:

 

Субота, 26 вересня

 

08:0009:30 — прийом Заявок на участь;

 

09:3010:00 — передстартовий брифінг;

 

10:00 — оголошення старту Змагань;

 

16:00 — контрольний час фінішу короткого класу;

 

16:50 — останній час фінішу для потрапляння в залік для короткого классу;

 

17:50 — нагородження учасників короткого класу;

 

20:00 — контрольний час фінішу довгого класу;

 

20:50 — останній час фінішу для потрапляння в залік для довгого классу;

 

23:00 нагородження учасників довгого класу.

 

 

2. ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ.

 

2.1 Контактна інформація Організаторів Змагань:

 

Юрій Волчков: +38(096)424-69-79, +38(050)407-38-65

Олег Гладковський: +38(050)301-27-56

 

3. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

 

3.1 Змагання є любительськими, вони проводяться з метою пропаганди здорового способу життя та організації активного відпочинку. Отримання Організаторами комерційної або іншої вигоди шляхом проведення Змагань не передбачено.

 

3.2 Суть Змагань полягає у виборі командою довільного маршруту з відвідуванням певних точок місцевості контрольних пунктів (далі «КП») і виконанням на них необовязкових завдань. Карта з позначеними на ній КП видається командам у момент старту. Команда самостійно обирає, які КП та у якій послідовності їй відвідувати, намагаючись отримати максимальну кількість балів за виконані на КП завдання й зібрані «приколи» (приховані в районі КП дрібні предмети, що дають додаткові бали), при цьому для збереження кількості балів команда повинна повернутися в точку фінішу до закінчення контрольного часу. Деталі проходження маршруту та виконання завдань наведені нижче.

 

3.3 До Змагань допускаються команди з двох осіб, що досягли 18 років (або з підлітка, що досяг 14 років, і одного з його батьків), які зареєструвалися на офіційному сайті флеш-кросу (http://kharkov.flashcross.org), сплатили стартовий внесок і подали Заявку на участь (Заявка на участь заповнюється на місці старту).

 

3.4 Команда бере участь у Змаганнях на свій страх і ризик та несе повну відповідальність за стан свого здоровя і майна.

 

4. СПОРЯДЖЕННЯ.

 

4.1 Перелік спорядження, необхідного для участі у Змаганнях:

 

- велосипед;

 

Повинен приводитися в рух виключно мускульною силою людини; використання електроприводу заборонено.

 

Допускається переміщення з використанням приміських електропоїздів. Використання іншого транспорту забороняється.

 

- фотоапарат (або смартфон);

 

У кожної команди повинен бути один цифровий фотоапарат (смартфон) з підтримкою карти памяті або можливістю підключення до компютера в режимі USB-накопичувача. У виняткових ситуаціях допускається використання іншого фотоапарата, але за умов, що надалі буде використовуватися лише він, а всі фотографії на КП, де відбулася заміна обладнання, будуть зроблені цим фотоапаратом. Не допускається використання формату RAW. Не рекомендується виконувати фотографії розміром понад 8 мегапікселів, залишати кілька дублів однієї фотографії або робити багато фотографій, що не мають безпосереднього відношення до Змагань. Учасники мають переконатися, що дата й час на фотоапараті встановлені вірно.

 

4.2 Перелік спорядження, необхідного для забезпечення безпеки учасників:

 

- паспорт (або додаток "Дія");

 

Щонайменше буде потрібний для перевірки реєстраційної інформації. Наявність паспорта (або додаток "Дія") під час гри вкрай бажана на випадок можливих контактів із представниками органів правопорядку або інших державних органів і служб.

 

- аптечка;

 

Комплектація на розсуд команди. Наявність перевірятися не буде. Див. п. 3.4.

 

- захисні маски для обличчя;

 

Крім місця старту-фінішу можливе перебування в інших місцях скупчення людей (магазини, приміські електропоїзди). Наявність перевірятися не буде. Див. п. 3.4.

 

- велошолом;

 

Наявність перевірятися не буде. Див. п. 3.4.

 

- мобільний телефон;

 

Принаймні один телефон на команду, номер якого буде вказано в заявці на участь. Номери телефонів Організаторів вказані в розділі 2 цього Регламенту, а також будуть вказані в його скороченій друкованій версії, що буде видана командам під час реєстрації.

 

- велофара й задній ліхтар для учасників довгого класу.

 

4.3 Перелік спорядження, відсутність якого може ускладнити участь у Змаганнях:

 

- компас (як окремий пристрій або як застосунок у смартфоні);

 

Крім завдань орієнтування на місцевості, компас буде необхідний для визначення місцезнаходження «приколів».

 

- ручка або маркер;

 

Виконання частини завдань передбачає запис відповіді.

 

4.4 Перелік рекомендованого спорядження:

 

- запасна камера та (або) комплект для ремонту камер;

 

- насос;

 

- набір велоінструментів і запасних частин на розсуд команди;

 

- початковий запас води та їжі;

 

- деяка сума грошей для поповнення запасу води та їжі й оплати проїзду в разі використання приміських електропоїздів;

 

- велокомпютер;

 

- запасна карта району проведення заходу;

 

- одяг на випадок дощу.

 

4.5 Використання GPS-пристроїв не заборонено та не штрафується.

 

4.6 Особливо цінні особисті речі та змінний одяг можна здати на зберігання організаторам, попередньо упакувавши й зазначивши власника.

 

5. РЕЄСТРАЦІЯ КОМАНД. СТАРТ.

 

5.1 Процедура реєстрації учасників і команд детально описана на офіційному сайті в розділі F.A.Q. Способи оплати стартового внеску можна дізнатися на сторінці гри. Кількість команд, які можуть взяти участь у Змаганнях, обмежена: короткий клас — не більше 60, довгий — не більше 40. Реєстрація закінчується 23 вересня о 23:59.

 

5.2 Команди, які не зареєструвалися та не сплатили стартовий внесок до вказаної дати, можуть бути допущені до Змагань тільки в разі наявності в Організаторів запасних комплектів завдань.

 

5.3 Команди, що прибули на місце старту, отримують від Організаторів роздрукований бланк Заявки на участь. Підпис члена команди на заповненій Заявці на участь означає, що він (вона) зобовязується дотримуватися положень цього Регламенту та вимог Організаторів; зобовязується не висувати претензій до Організаторів у разі нанесення шкоди власному здоровю або псування особистого майна. Учасники мають усвідомити, що відповідальність, повязана з нанесенням шкоди майну або здоровю третіх осіб, покладається на самих Учасників.

 

5.4 Організатори залишають за собою право відмовити в прийнятті Заявки на участь від команди без пояснення причин.

 

5.5 З моменту прийняття Організаторами заповненої Заявки на участь члени команди вважаються Учасниками Змагань.

 

5.6 В обмін на підписану Заявку команда отримує від Організаторів:

 

- скорочену версію цього регламенту в роздрукованому вигляді;

 

- памятку з описом особливостей майбутньої гри та іншими важливими відомостями, на які командам варто звернути увагу;

 

- стартовий номер команди в двох примірниках для ідентифікації кожного з членів команди, який необхідно закріпити на видному місці (можна на кермі й сорочках гальмівних тросів, на одязі чи спорядженні). Номери повинно бути добре видно на КП-визначальній фотографії, а також на фініші;

 

- пакет, в який на фініші повинні бути поміщені цифровий носій з виконаними фотозавданнями та знайдені «приколи».

 

Отримавши цей комплект, команди ознайомлюються з Регламентом і памяткою, закріплюють стартові номери, формулюють питання.

 

5.7 Після реєстрації всіх команд Організатори збирають Учасників на передстартовий брифінг, на якому вітають Учасників, нагадують про особливості майбутньої гри й дають відповіді на запитання команд. Брифінг завершується синхрознімком, тому наявність у команди фотоапарата на брифінгу обовязкова.

 

5.8 Після завершення брифінгу представники команд шикуються в шеренгу для отримання комплекту фотозавдань і карти району проведення Змагань із нанесеними на ній точками КП і точкою старту-фінішу. Масштаб карти 1 : 100000 (в одному сантиметрі один кілометр). При виготовленні тиражу планується використовувати кольоровий лазерний принтер. Карти будуть видаватися в файлах. Учасникам необхідно самостійно потурбуватися про захист карт у разі дощу.

 

6. ВІДВІДУВАННЯ КП І ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ.

 

6.1 КП розташовані в районі проведення Змагань на відстані не більше 16 км по прямій від точки старту-фінішу.

 

6.2 Послідовність відвідування КП на розсуд команди.

 

6.3 Запланованим маршрутом команда зобовязана переміщуватися в повному складі. Роздільний рух (відсутність на КП другого члена команди понад 5 хвилин після прибуття першого), а також використання для пересування сторонньої допомоги (крім випадків, повязаних із суттєвим погіршенням самопочуття) призводять до дискваліфікації, якщо такі порушення будуть зафіксовані Організаторами або іншими учасниками.

 

6.4 Команда зобовязана надати медичну допомогу потерпілому учаснику з будь-якої іншої команди й супроводити його до місця передачі медичному персоналу або Організаторам.

 

6.5 Результати команд та їхні місця будуть визначені за кількістю набраних балів. Команда може отримати бали за відвідані КП, виконані на КП сюжетні фотозавдання, правильні відповіді на загадки, зібрані «приколи» й додаткові фотозавдання, що можуть бути зазначені на брифінгу.

 

6.6 Ліва верхня фотографія на аркуші КП «КП-визначальна» містить обєкти, що досить легко ідентифікуються та дозволяють команді переконатися, що вона дійсно потрапила на потрібне КП. Для підтвердження свого перебування на КП команда повинна виконати подібну фотографію, яка, крім тих самих обєктів у схожому ракурсі, також повинна містити одного з членів команди з двома велосипедами (незалежно від наявності або відсутності людини й велосипедів на фотозавданні) із чітко видимими стартовими номерами на них. Дана фотографія повинна бути першою зі зроблених на КП. При її відсутності ніякі фотозавдання та «приколи» цього КП зараховані не будуть. Також не будуть зараховані фотозавдання з КП, виконані до «КП-визначальної» фотографії.

 

6.7 Інформацію про суть та особливості виконання решти фотозавдань буде надано в пам’ятці, що видаватиметься під час реєстрації, та оголошено на передстартовому брифінгу.

 

6.8 На аркуші КП біля кожного завдання буде вказано базову кількість балів, яку отримує команда при правильному його виконанні (від 15 до 35). Після проведення аналізу фотоматеріалу базова кількість балів може бути збільшена в 1 ... 10 разів у залежності від кількості команд того ж класу, що правильно виконали це завдання.

 

6.9 На кожному КП у радіусі 40 м будуть заховані по одному «приколу» для кожного класу, що розрізняються кольором. Дозволяється забирати «прикол» тільки свого класу (зразки буде надано на брифінгу). Знайдений «прикол» команда забирає із собою та здає на фініші для підрахунку балів. За кожен «прикол» команді дається 100 балів. При відсутності «КП-визначальної» фотографії бали за знайдений «прикол» нараховуватися не будуть. Місце «приколу» буде позначене фарбою, що дозволить припинити пошуки при його відсутності.

 

7. ФІНІШ. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ.

 

7.1 Контрольний час фінішу зазначено в п. 1.4 цього Регламенту. Команда, що фінішує після контрольного часу, штрафується. За кожну повну хвилину запізнення підсумкову кількість балів буде зменшено на 2 %. Тобто за 50 хвилин запізнення всі набрані бали будуть анульовані.

 

7.2 Після прибуття на місце фінішу команди повинні здати фінішному судді цифровий носій з фотографіями й знайдені «приколи» в заздалегідь підготовленому пакеті (видається на старті). Часом фінішу вважається час передачі пакета в руки фінішного судді в присутності обох членів команди та наявності їхніх велосипедів. При однаковій кількості балів у декількох команд вирішальним фактором буде час фінішу.

 

7.3 Для оперативного вирішення спірних моментів під час аналізу фотоматеріалів він буде проводитися в присутності одного з учасників команди. Після проведення аналізу можуть бути розглянуті претензії команд відносно незарахованих завдань, при цьому в разі браку часу перевага буде надана командам, які зайняли за результатами аналізу 110 місця.

 

7.4 Команди, які посіли перші три місця в заліках «ЧЧ» і «ЧЖ (ЖЖ)» кожного класу, будуть нагороджені медалями та призами.

 

7.5 Організатори та спонсори на свій розсуд можуть встановлювати додаткові призи в різних номінаціях.

 

7.6 У залежності від бюджету заходу на фініші на учасників може чекати деяка кількість їжі.

 

8. ЗМІНИ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ. ФОРС-МАЖОР. ПРОТЕСТИ.

 

8.1 Уся повнота відповідальності за точне дотримання цього Регламенту під час проведення Змагань покладається на Організаторів. Вони зобовязані інформувати Учасників про всі зміни в Регламенті та важливі рішення, які приймають.

 

8.2 Організатори залишають за собою право в разі форс-мажорних обставин або з міркувань безпеки змінити місце та (або) час проведення Змагань, про що всі Учасники, наскільки це можливо, будуть завчасно попереджені.

 

8.3 Протести та претензії Учасників приймаються в триденний термін. Потім у триденний термін кожен протест розглядається Організаторами та приймається рішення. Будь-які рішення про дискваліфікацію або штрафні санкції впливають тільки на загальний рейтинг гравців. При цьому результати фінішу й нагородження є остаточними та оскарженню не підлягають. Усі питання, побажання й неясності можна буде обговорити з Організаторами після гри на форумі.

 

8.4 Зареєстрований Учасник, який з будь-яких причин залишає Змагання до фінішу, зобовязаний сповістити про це Організаторів.

 

8.5 Стартовий внесок команди повністю повертається їй у разі:

 

- відхилення Заявки на участь з боку Організаторів;

 

- скасування Змагань.

 

8.6 У випадку вибування з будь-якої причини зі Змагань команди, що стартувала, стартовий внесок їй не повертається.

 

8.7 У разі непередбачених ситуацій (погіршення самопочуття, серйозної несправності велосипеда тощо), які не дають змоги дістатися до місця фінішу самостійно, команди можуть звязатися з Організаторами за допомогою мобільного телефона й попросити про допомогу (наприклад, евакуацію автомобілем).

 

8.8 Виключне право прийняття остаточних рішень має рада з трьох суддів рішення приймається більшістю голосів.

 

8.9 Зауваження та побажання щодо організації Змагань чекаємо на форумі гри та на нашій сторінці у Facebook.


 
Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов. Каталог webplus.info