Flash Cross 3 - Полное погружение (30 вересня 2006р.)

опис ǀ  регламент ǀ  команди ǀ  результати ǀ  фото ǀ  місце старту

Список команд

Зареєстровані команди (39)

реєс. № назва гравець 1 гравець 2 залік
1 JustForFun say
Свиридов Александр Юрьевич
natasha
Коваль Наталья Владимировна
ЧЖ(ЖЖ)
2 Трасса 60 yanka
Блашевич Яна Александровна
Ku6ep
Умницын Антон Владимирович
ЧЖ(ЖЖ)
3 По азимуту DOK
Демидов Всеволод Игоревич
Olya
Пацекула Ольга Геннадьевна
ЧЖ(ЖЖ)
4 Гавры john
Кашуба Иван Анатольевич
Urb@n
Шубин Юрий Викторович
ЧЧ
5 чЮдЫ-ЮдЫ flurry
Горбачева Елена Владимировна
stasl
Ладоненко Станислав Алекстандрович
ЧЖ(ЖЖ)
6 Tornado Forcas
Лях Андрей Николаевич
Taya
Афанасьева Татьяна Николаевна
ЧЖ(ЖЖ)
7 OZone Дусик
Шестопал Андрей Владимирович
ADL
Лаптев Дмитрий Алексеевич
ЧЧ
8 Принцип действия Steel
Кизлевич Александр Евгеньевич
neal
Неровный Алексей Евгеньевич
ЧЧ
9 Черти-2 evgeny
Нестеров Евгений Юрьевич
Inga
Королева Елена Викторовна
ЧЖ(ЖЖ)
10 Солнечный Ветер Snake
Буняев Сергей Александрович
Pasha_A
Ассуиров Павел Дмитриевич
ЧЧ
11 2PhD periodic
Рахнин Андрей Вячеславович
LexA
Кононенко Алексей Сергеевич
ЧЧ
12 Лило и Стич bvs
Самсонов Борис Владимирович
Anime
Самсонова Татьяна Сергеевна
ЧЖ(ЖЖ)
13 Online Volodenka
Владимирский Александр Александрович
Sally
Владимирская Екатерина Николаевна
ЧЖ(ЖЖ)
14 wolf pack chuev
Чуев Вадим Анатольевич
danilov
Данилов Александр
ЧЧ
15 Паровоз kovalenko_y
Коваленко Юрий
ivanov_a
Иванов Антон
ЧЧ
16 D&D lastovich
Ластович Алексей
lykov
Лыков Дмитрий
ЧЧ
17 Univer-Class-1 t_vadim
Терновский Вадим Юрьевич
t_elena
Терновская Елена Михайловна
ЧЖ(ЖЖ)
18 Univer-Class-2 Nickolya_K
Кочнев Николай Александрович
KoTangens
Кочнева Татьяна Анатольевна
ЧЖ(ЖЖ)
19 Вариант Shantor
Дьяченко Владимир Юрьевич
plisko
Плиско Татьяна
ЧЖ(ЖЖ)
20 SKAENI SOBAKЫ Shiva
Шевляков Михаил Николаевич
zhigaylo
Жигайло Антон
ЧЧ
21 Свободные Мустанги AVK
Коваль Алексей Васильевич
ALX
Плехов Александр Александрович
ЧЧ
22 Гольфстрим turistic
Келин Андрей Анатольевич
paix
Кандыла Сергей Александрович
ЧЧ
23 Grizzly Spy
Хасаншин Ренат Радикович
BearOff
Якубовский Дмитрий Викторович
ЧЧ
24 Поросята chistyakov
Чистяков Алексей
ann_bat
Батурина Анна Андреевна
ЧЖ(ЖЖ)
25 Туристы KirillSid
Сидорчук Кирилл Михайлович
bai
Борзенков Алексей Иванович
ЧЧ
26 Абышо ann
Смоленская Анна Сергеевна
abakhmet
Бахмет Антон Геннадьевич
ЧЖ(ЖЖ)
27 Горизонт Aleks
Якименко Александр Григорьевич
root
Якименко Игорь Александрович
ЧЧ
28 Вездеходы platon
Сотников Платон Олегович
Andria
Андрияшина Инна Викторовна
ЧЖ(ЖЖ)
29 Чистильщики BoxaSin
Синягин Владимир Петрович
geraskin
Гераськин Герман
ЧЧ
30 NBU Drive flywolf
Шаварнаев Сергей Петрович
maxim
Запара Максим Александрович
ЧЧ
31 К.Х.К. SB
Белогуб Александр Витальевич
alex19
Черкасский Алексей Юрьевич
ЧЧ
32 L.T.I.NOSPORT Fox
Доля Евгений Александрович
LanaS
Чистякова Светлана Владимировна
ЧЖ(ЖЖ)
33 Черепашки Алексей
Клочко Алексей Петрович
Olsan
Монастырева Ольга Александровна
ЧЖ(ЖЖ)
34 AVRы на колесах WindMill
Суходольский Алексей Сергеевич
ryapolov_a
Ряполов Андрей
ЧЧ
35 Браты Федяйские maxa
Федяй Максим Леонідович
nomad
Федяй Артем Леонидович
ЧЧ
36 Gabarit fis
Суханов Денис Евгеньевич
gabarit
Коломийцев Андрей
ЧЧ
37 Велоклуб МСУ volkov_vadim
Волков Вадим
Aspirant
Занимонский Евгений Евгеньевич
ЧЧ
38 Дважды кинутые swallow
Петруша Елена Валерьевна
snoop58
Носич Андрей Александрович
ЧЖ(ЖЖ)
39 Политехник KE
Канищев Евгений Алексеевич
KE
Канищев Евгений Алексеевич
ЧЧ
 
Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов. Каталог webplus.info