Flash Cross 5 - ВодоВорот (23 червня 2007р.)

опис ǀ  регламент ǀ  команди ǀ  результати ǀ  фото ǀ  місце старту

Список команд

Зареєстровані команди (65)

реєс. № назва гравець 1 гравець 2 залік
1 моторне сАлО LanaS
Чистякова Светлана Владимировна
Ray
Кричун Андрей Николаевич
ЧЖ(ЖЖ)
2 Априори Sally
Владимирская Екатерина Николаевна
Volodenka
Владимирский Александр Александрович
ЧЖ(ЖЖ)
4 SchwinGoose ser
Калиниченко Сергей Юрьевич
царев
Царев Игорь Николаевич
ЧЧ
5 Какая разница Fox
Доля Евгений Александрович
Inga
Королева Елена Викторовна
ЧЖ(ЖЖ)
6 Оёёй Denya
Полторацкий Денис Юрьевич
Вовик
Шпетный Владимир Анатольевич
ЧЧ
7 Цепная Реакция zool56
Богдан Александр Викторович
Alis79
Исаев Александр Петрович
ЧЧ
8 ЖЖ Надя
Коломиец Надежда Анатольвна
Nataliia
Пустовая Наталья Александровна
ЧЖ(ЖЖ)
9 ЗаВодные Апельсины Siuzzy_Q
Денисенко Надежда Сергеевна
Saint-EviLL
Пупкин Василий Иванович
ЧЖ(ЖЖ)
10 КСО им.Валевича ruslan
Шимчук Руслан Федорович
slava
Шимчук Вячеслав Викторович
ЧЧ
11 Univer-Class t_elena
Терновская Елена Михайловна
Taya
Афанасьева Татьяна Николаевна
ЧЖ(ЖЖ)
12 Следопыты leha2000
Орищенко Алексей Николаевич
AVK
Коваль Алексей Васильевич
ЧЧ
13 Солнечный ветер Steve
Ульяненков Евгений Владимирович
Snake
Буняев Сергей Александрович
ЧЧ
14 Лило и Стич Anime
Самсонова Татьяна Сергеевна
bvs
Самсонов Борис Владимирович
ЧЖ(ЖЖ)
15 ks deniss
Усенко Денис Николаевич
Zmeyy
Денисенко Максим Валериевич
ЧЧ
16 Неугомонные Aleks
Якименко Александр Григорьевич
root
Якименко Игорь Александрович
ЧЧ
17 UGly Ghost Silent Ghost
Круподеров Евгений Витальевич
_UG
Сальников Евгений Александрович
ЧЧ
18 Черная кошка, белый кот. 088
Гриневич Александр Леонидович
cocaine
Гриневич Светлана Викторовна
ЧЖ(ЖЖ)
19 адский свин и голубая собака Milka
Голощапова Людмила Владимировна
ШураМе
Мороз Екатерина Владимировна
ЧЖ(ЖЖ)
20 Lions TuMoXa
Шатилло Артём Валерьевич
iLion
Вдовенков Игорь Владимирович
ЧЧ
22 Funny An-77
Калинина Анна Александровна
ИОГАН
Сильченко Евгений Викторович
ЧЖ(ЖЖ)
23 Фламандская петля ЧАЙnick
Кальметьев Дмитрий Константинович
Tanushka
Матвеева Татьяна Владимировна
ЧЖ(ЖЖ)
24 Балденыши Dada
Гусева Дарья Владимировна
Disell
Гусев Владимир Александрович
ЧЖ(ЖЖ)
25 Принцип Действия Steel
Кизлевич Александр Евгеньевич
neal
Неровный Алексей Евгеньевич
ЧЧ
27 77 grolm
Горелов Алексей Николаевич
paniotovv
Паниотов Владимир Владимирович
ЧЧ
28 Два Брата акробата Johnny
Павленко Евгений Сергеевич
Maksimys
Коптев Максим Александрович
ЧЧ
29 Кинопарк Zin
Зинченко Сергей Валентинович
Skala
Скалецкая Елена Александровна
ЧЖ(ЖЖ)
30 Grizzly Spy
Хасаншин Ренат Радикович
BearOff
Якубовский Дмитрий Викторович
ЧЧ
31 AvanQuest igor-k
Кочет Игорь Анатольевич
Nubaseg
Костырко Роман Александрович
ЧЧ
32 L.T.I. NOSPORT shpak
Шпак Андрей Иванович
balancer
Шмайлов Вадим Викторович
ЧЧ
33 Трубой Хвосты sergeys
Свинаренко Сергей Викторович
galinas
Свинаренко Галина Евгеньевна
ЧЖ(ЖЖ)
34 Max@Ko evtya
Евтефеев Максим Петрович
Nickolya_K
Кочнев Николай Александрович
ЧЧ
35 Катманду Urb@n
Шубин Юрий Викторович
john
Кашуба Иван Анатольевич
ЧЧ
36 Модно жить в Харькове! Legolas
Гонтаренко Андрей Олегович
Miho
Некипелов Михаил Викторович
ЧЧ
37 OZone Дусик
Шестопал Андрей Владимирович
ADL
Лаптев Дмитрий Алексеевич
ЧЧ
38 Aquarius Младён
Младенов Павел Леонидович
Charon
Селезнев Андрей Дмитриевич
ЧЧ
39 e=mc2 vegas
Десятников Вадим Александрович
purguru
Десятникова Мария Александровна
ЧЖ(ЖЖ)
40 Pozitif winney
Пунегов Станислав Юрьевич
Змей
Песецкий Евгений Сергеевич
ЧЧ
41 Двое из Бельвиля wal
Быканов Валерий Анатольевич
kinder
Курасов Алексей Викторович
ЧЧ
42 Катаклизм energy
Петруша Антон Александрович
S
Пазюра Сергей Александрович
ЧЧ
43 Ветер в спину Karamelka
Тур Елена Анатольевна
ghost
Рохмаил Александр Николаевич
ЧЖ(ЖЖ)
44 По азимуту DOK
Демидов Всеволод Игоревич
Olya
Пацекула Ольга Геннадьевна
ЧЖ(ЖЖ)
45 Браты Федяйские maxa
Федяй Максим Леонідович
nomad
Федяй Артем Леонидович
ЧЧ
46 Руки Ноги Голова И Четыре Колеса osipov
Осипов Юрий Александрович
Montana
Рубленко Елена Валериевна
ЧЖ(ЖЖ)
47 Шавшики shava
Шавшин Сергей Викторович
Nata
Шавшина Наталия Георгиевна
ЧЖ(ЖЖ)
48 Мочи козлов! KirillSid
Сидорчук Кирилл Михайлович
bai
Борзенков Алексей Иванович
ЧЧ
49 Авантюра Airrunner
Шмайлова Елена Анатольевна
tanchik33
Черкашина Татьяна Александровна
ЧЖ(ЖЖ)
50 Target 2win Dr.Venom
Чернега Денис Вадимович
Olegator
Голинко Олег Владимирович
ЧЧ
51 norco2man jiraw
Чумаченко Андрей Викторович
seman
Семенищев Андрей Михайлович
ЧЧ
52 Шанс KD
Кирсанов Дмитрий Федорович
KE
Канищев Евгений Алексеевич
ЧЧ
53 MeanMachine Corvin
Тарапов Иван Сергеевич
PUZO
Козьмин Андрей Юрьевич
ЧЧ
54 Васаби DragonFly
Умницына Зоя Владимировна
Jana
Блашкевич Янина
ЧЖ(ЖЖ)
55 i love paris denny-one
Кузнецов Денис Александрович
slavon
Козлов Вячеслав Иванович
ЧЧ
56 Железные копыта platon
Сотников Платон Олегович
MeV
Хижный Иван Валериевич
ЧЧ
57 чЮдЫ-ЮдЫ stasl
Ладоненко Станислав Алекстандрович
flurry
Горбачева Елена Владимировна
ЧЖ(ЖЖ)
58 Гаврики МСУ Гаврики
Добриловский Михаил Александрович
DenVer
Воробьев Денис Валериевич
ЧЧ
59 Гаврики МСУ 2 Altair
Толмачев Александр Александрович
andralex
Григорьев Андрей Александрович
ЧЧ
60 МСУ-Ретро Naden
Наден Николай Данилович
Volkov
Волков Владимир Васильевич
ЧЧ
61 св МСУ Marina
Кошеленко Марина Валерьевна
Alexander
Раковский Александр Сергеевич
ЧЖ(ЖЖ)
62 Велославяне Aspirant
Занимонский Евгений Евгеньевич
Sava
Савицкий Дмитирий Дмитриевич
ЧЧ
63 МСУ 4x4 Лёня
Покутнев Алексей Сергеевич
Серж
Пильгуй Сергей Анатольевич
ЧЧ
64 Buldozzer Aja
Болсунова Наталья
Extrimal
Рябцев Игорь Вадимович
ЧЖ(ЖЖ)
65 горящие пятки beetle
Сербул Роман Иванович
veka
Курочкина Вероника Алексеевна
ЧЖ(ЖЖ)
66 Зеленка zelenka
Черкасская Елена Викторовна
alex19
Черкасский Алексей Юрьевич
ЧЖ(ЖЖ)
77 Зибен-зибен mixer
Кучмий Алексей Игоревич
say
Свиридов Александр Юрьевич
ЧЧ
78 Comandor Zeus
Бевз Владимир Михайлович
evgeny
Нестеров Евгений Юрьевич
ЧЧ
 
Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов. Каталог webplus.info