Flash Cross 8 - Подари любимому приключение... (23 лютого 2008р.)

опис ǀ  регламент ǀ  команди ǀ  результати ǀ  фото ǀ  місце старту

Список команд

Зареєстровані команди (52)

реєс. № назва гравець 1 гравець 2 залік
1 Альпийский метод Alpika
Малая Ольга Александровна
AltitudeBreath
Волоховский Денис Анатольевич
ЧЖ(ЖЖ)
2 Семейка РыбкО
Бутова Татьяна Александровна
Серж
Пильгуй Сергей Анатольевич
ЧЖ(ЖЖ)
3 МИКСТура Вовик
Шпетный Владимир Анатольевич
Nataliia
Пустовая Наталья Александровна
ЧЖ(ЖЖ)
4 Саш-Ок Оксана
Овчаренко Оксана Николаевна
AlexCh
Чепур Александр Владимирович
ЧЖ(ЖЖ)
5 Запарики mutabor
Китайчук Александр Демьянович
Женя_
Свиридова Евгения Александровна
ЧЖ(ЖЖ)
6 Кактус Denya
Полторацкий Денис Юрьевич
Katerrin
Пенина Екатерина Васильевна
ЧЖ(ЖЖ)
7 point-hunters Тима
Коворотный Тимофей Леонидович
ШураМе
Мороз Екатерина Владимировна
ЧЖ(ЖЖ)
8 SlaJus Sla
Чусов Вячеслав Викторович
helena
Мирошниченко Елена Сергеевна
ЧЖ(ЖЖ)
9 Медведы georgius
Кузин Юрий Валериевич
Iri
Омельченко Ирина Владиславовна
ЧЖ(ЖЖ)
10 Йожики туманные Polina
Еварницкая Полина Олеговна
korkija
Еварницкий Андрей Андреевич
ЧЖ(ЖЖ)
11 НиФигаСе flywolf
Шаварнаев Сергей Петрович
babesoul
Шаварнаева Ольга Васильевна
ЧЖ(ЖЖ)
12 Не парься bai
Борзенков Алексей Иванович
bti
Борзенкова Татьяна Ивановна
ЧЖ(ЖЖ)
13 Аборигены Alexiy
Покормяхо Алексей Николаевич
Natali
Крыдченко Наталья Викторовна
ЧЖ(ЖЖ)
14 BlackFatCats zhoo
Костина Татьяна Витальевна
kost
Костин Александр Федорович
ЧЖ(ЖЖ)
15 Гольфстрим Мася
Жолткевич Екатерина Ивановна
turistic
Келин Андрей Анатольевич
ЧЖ(ЖЖ)
16 Khmer Rouge zolotce
Гормакова Ирина Владимировна
Schutzengel
Догадин Андрей Владимирович
ЧЖ(ЖЖ)
17 Неугомонные vyy
Якименко Виталий Григорьевич
SvetaR
Якименко Светлана Николаевна
ЧЖ(ЖЖ)
18 Свемакс evtya
Евтефеев Максим Петрович
Light
Фролова Светлана Николаевна
ЧЖ(ЖЖ)
19 Передай добро по кругу svetokki
Кириченко Светлана Владимировна
Vitor
Кириченко Виктор Владимирович
ЧЖ(ЖЖ)
20 Золотой компас andralex
Григорьев Андрей Александрович
Дельфинка
Шестовец Надежда Геннадиевна
ЧЖ(ЖЖ)
21 IrTa Irishka
Дмитренко Ирина Николаевна
jeronimo
Дмитренко Тарас Юрьевич
ЧЖ(ЖЖ)
22 Сонячнокрилі Лелеки Karamelka
Тур Елена Анатольевна
Yevgen
Тубальцев Евгений Владимирович
ЧЖ(ЖЖ)
23 VoronA KoTangens
Кочнева Татьяна Анатольевна
Валерий
Костенко Валерий Александрович
ЧЖ(ЖЖ)
24 Кофе утром yuran
Егупов Юрий Вячеславович
maйya
Горобец Юлия Петровна
ЧЖ(ЖЖ)
25 Что-нибудь такое Vik
Горельшева Виктория Григорьевна
Lucky_Toha
Тарануха Антон Игоревич
ЧЖ(ЖЖ)
26 Шклявые Ig
Еварницкий Игорь Андреевич
Len
Поправка Елена Владимировна
ЧЖ(ЖЖ)
27 ромашки Сима
Симановский Юрий Николаевич
kyzma
Кузьменко Наталья Викторовна
ЧЖ(ЖЖ)
28 Шум shumik
Козак Михаил Степанович
Сидорова
Сидорова Татьяна Валерьевна
ЧЖ(ЖЖ)
29 WM asham
Сериченко Мария Павловна
western
Выставной Виталий Викторович
ЧЖ(ЖЖ)
30 хай ЖиВе seem
Симакин Алексей Сергеевич
lolik
Швыдкий Александер Николаевич
ЧЖ(ЖЖ)
31 Татжики Taya
Афанасьева Татьяна Николаевна
Egik
Победаш Александр Сергеевич
ЧЖ(ЖЖ)
32 Гринлайт Lehas
Корнилов Алексей Игоревич
NATAORIENT
Новикова Наталья Сергеевна
ЧЖ(ЖЖ)
33 А вдруг... mib
Братченко Михаил Иванович
Jane
Братченко Евгения Эдуардовна
ЧЖ(ЖЖ)
34 УНИВЕР-КЛАС t_elena
Терновская Елена Михайловна
t_vadim
Терновский Вадим Юрьевич
ЧЖ(ЖЖ)
35 Дело Табак Yoka
Ильченко Алена Викторовна
amindomao
Левин Александр Аркадьевич
ЧЖ(ЖЖ)
36 18:42 BearOff
Якубовский Дмитрий Викторович
Kate
Якубовская Екатерина Юрьевна
ЧЖ(ЖЖ)
37 Crazy Bananas Steve
Ульяненков Евгений Владимирович
ann
Смоленская Анна Сергеевна
ЧЖ(ЖЖ)
38 Смеркалось... Luda7
Семиволос Людмила Витальевна
Oleksa
Шкатов Алексей Александрович
ЧЖ(ЖЖ)
39 GoodOk Squirrel
Проценко Ирина Михайловна
Zloy
Решетько Александр Сергеевич
ЧЖ(ЖЖ)
40 Омега Imagine
Иваницкий Михаил Александрович
_liza
прохорова Мария Сергеевна
ЧЖ(ЖЖ)
41 38попугаев kulik
Кулик Евгений Сергеевич
mia
Милютина Мария Борисовна
ЧЖ(ЖЖ)
42 motion Надя
Коломиец Надежда Анатольвна
Николя
Поплавко Николай Юрьевич
ЧЖ(ЖЖ)
43 ИА alexx
Усенко Александр Павлович
tarura
Тарнавская Ирина Юрьевна
ЧЖ(ЖЖ)
44 Отважные Суслики svisla
Верченко Андрей Петрович
kkolomiets
Коломиец Ксения Анатольевна
ЧЖ(ЖЖ)
46 Slavonian borsch Гаврики
Добриловский Михаил Александрович
Victoria
Добриловская Виктория Юрьевна
ЧЖ(ЖЖ)
48 Околесица evgeny
Нестеров Евгений Юрьевич
Inga
Королева Елена Викторовна
ЧЖ(ЖЖ)
49 Позитив winney
Пунегов Станислав Юрьевич
DragonFly
Умницына Зоя Владимировна
ЧЖ(ЖЖ)
50 Бродяги Montana
Рубленко Елена Валериевна
Lapkovich
Лапко Александр Васильевич
ЧЖ(ЖЖ)
51 Бегемоты av
Вараксин Андрей Михайлович
Михайлова
Михайлова Наталья
ЧЖ(ЖЖ)
52 S 3 Mading
Ольховой Павел Константинович
Morskaya _
Алипова Марина Леонидовна
ЧЖ(ЖЖ)
53 e=mc2 vegas
Десятников Вадим Александрович
purguru
Десятникова Мария Александровна
ЧЖ(ЖЖ)
54 лютики Макс
Бондаренко Максим Германович
nadya
Гхазали Надя Ахметовна
ЧЖ(ЖЖ)
 
Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов. Каталог webplus.info